2013-10-05 Energetiks Dance Competition

5th October, 2013

First NameSurnameSuburbStatePointsPlacing
SarahPerkinsDelacombeVictoria95.001st
RebeccaJacobssonBeaconsfieldVictoria94.002nd
RileyFitzgeraldMiners RestVictoria93.003rd
KelseyHoldenParkdaleVictoria92.00Honourable Mention
SamanthaMitchellInvermayVictoria92.00Honourable Mention
MirandaShamiBeaconsfieldVictoria90.00Highly Commended
MirandaShamiBeaconsfieldVictoria90.00Highly Commended
SarahSeeryBendigoVictoria90.00Highly Commended
Jennifer RaeMcCleanStathfieldsayeVictoria90.00Highly Commended
JoshuaStapletonKnoxfieldVictoria90.00Highly Commended
NatalieMikicTaylors LakesVictoria90.00Highly Commended
JemimaGillespieHillsideVictoria
GeorginaReynoldsBlack hillVictoria
ShaeleaHarrisonLangwarrinVictoria
PaigeDavisBendigoVictoria
GeorgiaBallingerBallarat NorthVictoria
Terri FieldTheodoreStrathfieldsayeVictoria
MadeleineBeckIvanhoe EastVictoria
NicoleMuscatNiddrieVictoria
EmmaHorsfieldCarrum DownsVictoria
AnnieJonesBendigoVictoria
GeorgiaParrotWendoureeVictoria
This hasnt been setup yet

First NameSurnameSuburbStatePointsPlacing
TeaganLoriotAirport WestVictoria94.001st
EloisaTraversEssendonVictoria93.002nd
AdrianRussoDiggers RestVictoria91.003rd
AlysonKingRowvilleVictoria90.00Honourable Mention
Jennifer RaeMcCleanStrathfieldsayeVictoria90.00Honourable Mention
TaylaLincolnGreenvaleVictoria89.00Highly Commended
SarahPiperWhite HillsVictoria89.00Highly Commended

First NameSurnameSuburbStatePointsPlacing
SarahPerkinsDelacombeVictoria94.001st
JadeWaaldykCarrum DownsVictoria93.002nd
DanielleWhitfortSeymourVictoria91.003rd
TaylaHughesAlfredtonVictoria90.00Honourable Mention
RileyFitzgeraldMiners RestVictoria89.00Highly Commended
GeorgiaParrotWendoureeVictoria89.00Highly Commended
GeorginaReynoldsBlack HillVictoria89.00Highly Commended
SamanthaMitchellInvermayVictoria89.00Highly Commended
CassieTattersallBatesfordVictoria89.00Highly Commended
PaigeDavisBendigoVictoria
EllaMcgrathBalnarring BeachVictoria
GeorgiaBallingerBallarat NorthVictoria
KristinaBettinottiFitzroy NorthVictoria
annie JonesBendigoVictoria
JoshuaStapletonKnoxfieldVictoria
GeorgiaTuckettLangwarrinVictoria
JemimaGillespieHillsideVictoria
MichaelTaboneKeysboroughVictoria
ParisTuckettLangwarrinVictoria
SamanthaWestlakeLangwarrinVictoria
KeelyNashNerrinaVictoria
EmmaBurnsGeelong NorthVictoria
TabithaCarrGeelong NorthVictoria
SarahSeeryBendigoVictoria
KateDouglasBallaratVictoria
EmmaHorsfieldCarrum DownsVictoria

Group NameSuburbStatePointsPlacing
Dance School of DistinctionBallaratVictoria96.001st
Michelle Slater Coyne Performing Arts StudioEssendonVictoria95.502nd
Anita Coutts School of DanceBallaratVictoria94.003rd
Joanne O'Kelly School of DanceLangwarrinVictoria93.00Honourable Mention
The Academy of Classical BalletBrown HillVictoria
Bev Palmer Performing ArtsSouth MorangVictoria
Ballarat Ballet CentreBallaratVictoria

Group NameSuburbStatePointsPlacing
Michelle Slater Coyne Performing Arts Studio Troupe AEssendonVictoria98.001st
Bev Palmer Performing ArtsSouth MorangVictoria96.002nd
Joanne O'Kelly School of DanceLangwarrinVictoria95.003rd
DancescapeCaroline SpringsVictoria94.00Honourable Mention
Studio 1 Performing ArtsBrunswickVictoria94.00Honourable Mention

Group NameSuburbStatePointsPlacing
Michelle Slater Coyne Performing Arts Studio Troupe BEssendonVictoria98.001st
Bev Palmer Performing Arts Group ASouth MorangVictoria96.002nd
Bev Palmer Performing Arts Group BSouth MorangVictoria95.003rd
Michelle Slater Coyne Performing Arts Studio Troupe EEssendonVictoria94.00Honourable Mention
Michelle Slater Coyne Performing Arts Studio Troupe CEssendonVictoria94.00Honourable Mention
DancescapeCaroline SpringsVictoria94.00Honourable Mention
Michelle Slater Coyne Performing Arts Studio Troupe AEssendonVictoria94.00Honourable Mention
Michelle Slater Coyne Performing Arts Studio Troupe DEssendonVictoria94.00Honourable Mention
Kerry Moore School of BalletBallaratVictoria94.00Honourable Mention

Awarded to Giselle Mammone, Keilor Victoria

Awarded to Pheobe Fitzpatrick, Pascoe Vale South Victoria

Awarded to Bronte Muir, Warrandyte Victoria

Awarded to Mietta White, Brunswick East Victoria

Awarded to Madelyn Rothe, Newington Victoria

Awarded to Sarah Perkins, Delacombe Victoria

Awarded to Teagan Loriot, Airport West Victoria

Awarded to Pheobe Fitzpatrick, Pascoe Vale South Victoria

Awarded to Mio Bayly, Cardigan Victoria

Awarded to Sarah Perkins, Delacombe Victoria

Awarded to Michelle Slater Coyne, Essendon Victoria